Neostrada w promocji

O zapowiadanych zmianach w cenniku Neostrady pisałem kilka dni temu. Dziś prezentuję artykuł zdradzający trochę więcej szczegółów nowych taryf. Na konkrety trzeba jednak poczekać do jutra – do zapowiadanej konferencji prasowej. 

Od 1 października klienci Telekomunikacji Polskiej zamawiający jeden z wybranych planów domowych (tp 60, tp300, tp1200) dostaną od operatora przez 3 miesiące abonament za darmo i dodatkowo będą mogli zakupić aparat telefoniczny. Promocja dotyczy nowych lub przedłużających umowę abonentów neostrady, jak również osób zainteresowanych tylko usługą telefoniczną.

[poll id=”7″]

W zależności od wybranego planu oraz czasu obowiązywania umowy (12 lub 24 miesiące), można zaoszczędzić do 270 zł – zapewniają przedstawiciele TP.

Wojciech Jabczyński, rzecznik prasowy TP na swoim blogu zapowiada iż od 1 października zaczną obowiązywać nowe oferty dotyczące Neostrady i Neostrady z telewizją. – Obniżki będą we wszystkich opcjach, także szybszych, które w tym roku już raz staniały o kilkadziesiąt procent – czytamy na blogu rzecznika.

Szczegóły dotyczące cennika poznamy po jutrzejszej konferencji prasowej TP.

Po raz pierwszy z tej oferty mogą skorzystać osoby, które zamawiają linię TP w promocji „Przyłączenie w dobrej cenie„. Jeśli chcą zamówić jednocześnie usługę telefoniczną oraz internet, mogą połączyć trzy promocje i zapłacić 1 zł za przyłączenie.

Podpisując umowę na dowolny Plan doMowy na 12 lub 24 miesiące, klient może także otrzymać telefon marki Gigaset w atrakcyjnej cenie – informuje TP.  W zależności od wybranego planu oraz długości umowy, za telefon klient zapłaci 1 zł, 44 zł lub 88 zł.

Źródło: Tańsza neostrada od października, także szybsze opcje (di.com.pl)

Więcej: strona TP (nowości i promocje), Blog rzecznika TP